Samsung Odyssey OLED G9 LS49DG910SWXXL 49-inch DQHD Curve Gaming Monitor - 144Hz, 0.03ms, HDR10, AMD FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible, OLED Display, 5120 x 1440 Resolution, 1 x Micro HDMI & DisplayPort, Ergonomic Stand
Samsung Odyssey Oled G9 Curve 49inch 144Hz DQHD LS49DG910SWXXL
from
  • Brand: Samsung
  • Model: LS49DG910SWXXL
General
Manufacturer Warranty3 Years Onsite
Product FamilyOdyssey
Display
Panel TypeOLED
Write a review
Please login or register to review
from
Add to Cart
Add to Cart
MSI MAG 275QPF X30 WQHD 2K 27inch Rapid IPS Gaming Monitor with 0.5ms (GtG, Min) Response Time, 300Hz, DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium, 2x HDMI 2..