Samsung Odyssey OLED G8 LS34BG850SWXXL/852 34-inch WQHD Curve Gaming Monitor - 175Hz, 0.01ms, HDR400, USB-C x 2, OLED Display, 3440 x 1440 Resolution, 1xMicro HDMI & Mini DisplayPort, Ergonomic Stand
Samsung Odyssey Oled G8 Curve 34inch 175Hz WQHD LS34BG850SWXXL/852
from
  • Brand: Samsung
  • Model: LS34BG850SWXXL/852
General
Manufacturer Warranty3 Years Onsite
Product FamilyOdyssey
Display
Panel TypeOLED
Write a review
Please login or register to review
from
Add to Cart
Add to Cart
MSI MAG 275QPF X30 WQHD 2K 27inch Rapid IPS Gaming Monitor with 0.5ms (GtG, Min) Response Time, 300Hz, DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium, 2x HDMI 2..