Samsung Odyssey 3D G9 LS27FG900XWXXL 27-inch Gaming Monitor - 165Hz, 1ms, HDR10, AMD FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible, IPS Display, 3840 x 2160 Resolution, HDMI & DisplayPort, Ergonomic Stand
Samsung Odyssey 3D G9 27inch 165Hz UHD 4K LS27FG900XWXXL
from
  • Brand: Samsung
  • Model: LS27FG900XWXXL
General
Manufacturer Warranty3 Years Onsite
Write a review
Please login or register to review
from
Add to Cart
Add to Cart
MSI MAG 275QPF X30 WQHD 2K 27inch Rapid IPS Gaming Monitor with 0.5ms (GtG, Min) Response Time, 300Hz, DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium, 2x HDMI 2..