Synology HAT3300 6T Internal Hard Drive 3.5 Inch
Out Of Stock
from
  • Brand: Synology
  • Model: HAT3300-6T
  • MPN: HAT3300-6T
  • Capacity 6TB
  • Form Factor 3.5inch
  • Interface Sas 6 Gb/s
  • Rotational Speed 5400rpm
  • Maximum Data Transfer Speed 202 MB/s
  • 3 years Warranty
  • Dispatch After 4 days
Write a review
Please login or register to review
from
Add to Cart
Add to Cart
MSI MAG 275QPF X30 WQHD 2K 27inch Rapid IPS Gaming Monitor with 0.5ms (GtG, Min) Response Time, 300Hz, DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium, 2x HDMI 2..