Synology HAT5300 4T Internal Hard Drive 3.5 Inch
Out Of Stock
from
  • Brand: Synology
  • Model: HAT5300-4T
  • EAN: 4711174724635
  • MPN: HAT5300-4T
  • Capacity 4TB
  • Form Factor 3.5inch
  • Interface Sata 6 Gb/s
  • Rotational Speed 7200rpm
  • Maximum Data Transfer Speed 255 MB/s
  • 5 years Warranty
  • Dispatch After 4 days
Write a review
Please login or register to review
from
Add to Cart
Add to Cart
MSI MAG 275QPF X30 WQHD 2K 27inch Rapid IPS Gaming Monitor with 0.5ms (GtG, Min) Response Time, 300Hz, DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium, 2x HDMI 2..