Synology HAT3300 8T Internal Hard Drive 3.5 Inch
from
  • Brand: Synology
  • Model: HAT3300-8T
  • UPC: 846504005147
  • MPN: HAT3300-8T
  • Capacity 8TB
  • Form Factor 3.5inch
  • Interface Sas 6 Gb/s
  • Rotational Speed 7200rpm
  • Maximum Data Transfer Speed 260 MB/s
  • 3 years Warranty
  • Dispatch After 4 days
Write a review
Please login or register to review
from
Add to Cart
Add to Cart
MSI MAG 275QPF X30 WQHD 2K 27inch Rapid IPS Gaming Monitor with 0.5ms (GtG, Min) Response Time, 300Hz, DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium, 2x HDMI 2..